PETER TILLBERG. Pastell.

PETER TILLBERG. Pastell.
800263. PETER TILLBERG. Pastell.

"I rörelse", signerad och daterad 1985, 62x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 513