CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Vikingastrid. Akvarell. Signerad C C.

79992. CARL-RICHARD CARLENSTIERNA. Vikingastrid. Akvarell. Signerad C C.

29x23 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x23 cm
Oramad.

Antal besök: 1 013