FLYGPLANSUR, Bancroft, 1900-talets andra hälft.

799294. FLYGPLANSUR, Bancroft, 1900-talets andra hälft.

Ca 6 x 6 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 6 x 6 cm.

Antal besök: 1 363