SKÅL, empirestil, gulmetall med blå glasinsats, 1900-tal.

79926. SKÅL, empirestil, gulmetall med blå glasinsats, 1900-tal.

Diameter ca 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 18 cm.

Slitage.

Antal besök: 491