SKOLKARTA, Italien, 1954.

SKOLKARTA, Italien, 1954.
798748. SKOLKARTA, Italien, 1954.

Generalstabens litografiska anstalt Stockholm 1954.
Bildytans mått ca 137 x 98 cm.

Slitage, reva i duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, reva i duk.

Antal besök: 2 459