Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON. Marinmålning, olja på duk, signerad C.F. Swensson.
798382. CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON. Marinmålning, olja på duk, signerad C.F. Swensson.
31 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 135