STRÄCKA AV STRANDEN MED FYR.

STRÄCKA AV STRANDEN MED FYR.
798358. STRÄCKA AV STRANDEN MED FYR.

Okänd - Strandsektion med fyr och småbåtar, olja på duk, oläsligt signerad nedre högra, ca.41x80cm, inramad.

smärre tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre tecken på ålder.

Antal besök: 475