Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
AAGE JESSEN. Landskap med väg och hus, olja på duk, signerad.
798119. AAGE JESSEN. Landskap med väg och hus, olja på duk, signerad.
33 x 48 cm.
Ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 48 cm.
Ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
663