Garpenhus Auktioner
Konst
Övrigt
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sjölandskap. Sidenbroderi. Otydligt signerad och daterad 1812.
79775. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sjölandskap. Sidenbroderi. Otydligt signerad och daterad 1812.
22x29 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22x29 cm.
Garpenhus Auktioner
662