TORMUND LARSEN. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1971. 34/60.

79774. TORMUND LARSEN. Komposition. Färgetsning. Signerad och daterad 1971. 34/60.

60x68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x68 cm.

Antal besök: 1 767