MATBORD, möjligen CA Jensen, Knud Andersen, Aarhus, Danmark.

796670. MATBORD, möjligen CA Jensen, Knud Andersen, Aarhus, Danmark.

Teak och ek. Längd ca. 140, bredd 90, höjd 73 cm.
Skiva, längd ca. 62 cm.

Bruksslitage. Fläckar, repor. Skiva blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva, längd ca. 62 cm.

Antal besök: 672