SERVERINGSVAGN, alm och jakaranda,1940-tal.

79661. SERVERINGSVAGN, alm och jakaranda,1940-tal.

Glasskiva, höjd 63 cm, längd 69, djup 44 cm.

Slitage. Dålig passform på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 698