MJÖLKPALL, 1800-tal.

MJÖLKPALL, 1800-tal.
796582. MJÖLKPALL, 1800-tal.

Trebent. Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
796582. MJÖLKPALL, 1800-tal.

Trebent. Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 118