SKULPTUR, brons, stående kvinna, signerad Milo.

79635. SKULPTUR, brons, stående kvinna, signerad Milo.

Höjd inkl sockel 52,5 cm.

Smärre slitage, nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel 52,5 cm.

Antal besök: 2 551