GOLVUR, AAS, Mora, 18/1900-tal.

795823. GOLVUR, AAS, Mora, 18/1900-tal.

Höjd 200 cm. Bredd 55 cm. Lod samt pendel finns.

Ommålad, renoverad och kompletterad. Sprickor samt urtavla med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 730