KUVERTTALLRIK, PRISTALLRIKAR, 4 st, silver, 1900-tal.

795399. KUVERTTALLRIK, PRISTALLRIKAR, 4 st, silver, 1900-tal.

Diameter ca 24,5 - 28 cm, vikt ca 1510g.

Slitage, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, gravyr.

Antal besök: 306