STOLAR, 6 st, ek, 1900-tal.

STOLAR, 6 st, ek, 1900-tal.
795335. STOLAR, 6 st, ek, 1900-tal.

Rygghöjd 99 cm.

Slitage, ett ryggstöd med spricka, märken och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 99 cm.

Antal besök: 261