LOCKURNA, porslin, Kina.

LOCKURNA, porslin, Kina.
795219. LOCKURNA, porslin, Kina.

sex karaktärers märke.
Höjd inkl lock 32 cm.

Bruksslitage. Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

sex karaktärers märke.
Höjd inkl lock 32 cm.

Antal besök: 321