BOKSKÅP, med glasdörrar, 1930/40-tal.

79518. BOKSKÅP, med glasdörrar, 1930/40-tal.

Nyckel finns, längd 165, bredd 37, höjd 145 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 809