Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
DITTE (DITTI) HOOD. "Havsvik", olja på duk, signerad och daterad -78.
795186. DITTE (DITTI) HOOD. "Havsvik", olja på duk, signerad och daterad -78.
ca 46x37,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 46x37,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 933