LINNESKÅP, 1950-/1960-tal.

LINNESKÅP, 1950-/1960-tal.
795016. LINNESKÅP, 1950-/1960-tal.

Höjd ca 113 cm
Bredd ca 104 cm
Djup ca 44 cm.

Slitage, repor & märken samt flisa av på vänstra luckans nedre kant.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 113 cm
Bredd ca 104 cm
Djup ca 44 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 742