EDGARD ERIKSSON. Parti fotografier (4). Skånska motiv. Signerade.

79479. EDGARD ERIKSSON. Parti fotografier (4). Skånska motiv. Signerade.

Från 88x65 cm upp till 100x75 cm.

Kantskador och mittskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantskador och mittskador.

Antal besök: 1 381