STOLAR, 4 st, stämpelmärkta NK Nordiska modellnummer 561-030 23 10 1958.

79474. STOLAR, 4 st, stämpelmärkta NK Nordiska modellnummer 561-030 23 10 1958.

Teakstomme. Stoppad tygklädd sits och ryggbricka. Kopplade ben, välvd ryggbricka.

Bruksslitage. Trästomme med repor. Tyg med fläckar och missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 567