SKÅL på fot, silver, W.M & S, Sheffield, 1902.

79446. SKÅL på fot, silver, W.M & S, Sheffield, 1902.

Diameter ca 16,5 cm. Vikt ca 300 g.

Smärre slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 856