ALLMOGEFÖREMÅL, 1800-/1900-tal.

794416. ALLMOGEFÖREMÅL, 1800-/1900-tal.

Bl a sikt, kavlar, tråg och kärl.

Slitage. Torrsprickor. Lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 680