SKRIVBORD, ek, 1900-tal.

SKRIVBORD, ek, 1900-tal.
79421. SKRIVBORD, ek, 1900-tal.

höjd 74, bredd 140, djup 80 cm.

blekt skiva samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 956