Fanerad med jakaranda. Två delad. Justerbar del med en låda. Kortaste längd 147. Bredd 42. Höjd 47
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Bruksslitage. Repor och märken.