STEREOBÄNK/SIDEBOARD, 1970-tal.

794113. STEREOBÄNK/SIDEBOARD, 1970-tal.

Fanerad med jakaranda. Två delad. Justerbar del med en låda. Kortaste längd 147. Bredd 42. Höjd 47

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 923