SERVERINGSVAGN/BARVAGN.

SERVERINGSVAGN/BARVAGN.
793151. SERVERINGSVAGN/BARVAGN.

Glas och mässing, 1900-talets mitt.
Med ställ för flaskor
Höjd 67 cm
Längd 50
Bredd 35.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ställ för flaskor
Höjd 67 cm
Längd 50
Bredd 35.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 895