GOLVUR, Barock, sannolikt Tyskland, 1700 tal.

79301. GOLVUR, Barock, sannolikt Tyskland, 1700 tal.

Skuren dekor med bland annat blommor och vindruveklassar.
Höjd 225 cm

Lod samt pendel följer.

Slitage/lagningar/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 225 cm

Lod samt pendel följer.

Slitage/lagningar/skador.

Antal besök: 1 241