RUNE TENNESMED, Kalmar, 46 delar, en tesked i silver, sockerskål, tenn annat fabrikat, 1900-tal.

792893. RUNE TENNESMED, Kalmar, 46 delar, en tesked i silver, sockerskål, tenn annat fabrikat, 1900-tal.

muggar och äggkoppar.

någon enstaka del med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

muggar och äggkoppar.

Antal besök: 496