FRIMÄRKSSAMLING, postfriskt, FDC, 1900-tal.

792856. FRIMÄRKSSAMLING, postfriskt, FDC, 1900-tal.

3 st pärmar:
Bland annat minst 3 st Rabatthäften postfriska, Block Mosaikbroderier, GUSTAV VI 90 år, Många First Day Cover svenska och några stämplade märken t ex något C+B -par Ling.

Blandad kvalitet.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st pärmar:

Blandad kvalitet.

Antal besök: 379