SKÅLFAT och FAT, 3 delar, tenn, 1800-tal.

79229. SKÅLFAT och FAT, 3 delar, tenn, 1800-tal.

Skålfat, ägarmärkt Knorr samt daterad 1865. Fat, ägarmärkt samt daterad 1873. Diameter ca 21-31 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, slitage.

Antal besök: 611