ARMBANDSUR, Certina, manuell, stål, 1960-tal.

792215. ARMBANDSUR, Certina, manuell, stål, 1960-tal.

Boettlock märkt 7101 049, 4271205.
Urtavlans diameter 30 mm.

Slitage, repor. Urtavlan, visare samt index med fläckar / anlupet. Repor på glas. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavlans diameter 30 mm.

Antal besök: 784