Boettlock märkt 7101 049, 4271205.
Urtavlans diameter 30 mm.
Slitage, repor. Urtavlan, visare samt index med fläckar / anlupet. Repor på glas. Ej öppnad. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Urtavlans diameter 30 mm.