KANNOR, 3 st, tenn, Tyskland, 1800-talets andra hälft.

79216. KANNOR, 3 st, tenn, Tyskland, 1800-talets andra hälft.

Höjd ca 19-25 cm. Daterade 1864 och 1881.

Slitage. Graverade ägarinitialer. Ett lock ej orginal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 538