JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, teak, Trensum, 1900-talets andra hälft.

791778. JOHANNES ANDERSEN. Soffbord, teak, Trensum, 1900-talets andra hälft.

Svängd form. Möjligen tillhörande serien "TV-kväll".

Längd 131,5-162 cm
Bredd 53-74 cm
Höjd 52 cm.

Slitage, fläckar, repor, stötmärken. Smärre skada på bordsyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 131,5-162 cm
Bredd 53-74 cm
Höjd 52 cm.

Antal besök: 2 124