KEITH HARING". "Haring 1986 Stedelijk museum Amserdam..." Offettryck. Signerad HAring och daterad -86.

79125. KEITH HARING". "Haring 1986 Stedelijk museum Amserdam..." Offettryck. Signerad HAring och daterad -86.

90x65 cm.

Mindre hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x65 cm.

Mindre hanteringsveck.

Antal besök: 1 610