OTTO WALPERG. Porträtt av Erwin Rommel. Olja på duk. Signerad och daterad -39..

79121. OTTO WALPERG. Porträtt av Erwin Rommel. Olja på duk. Signerad och daterad -39..

60x50 cm
Med inventarieförteckning nr 38. 28 juli 1941.
Proveniens Benito Mussolini enligt uppgift.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x50 cm

Antal besök: 4 285