POTTSKÅP, sengustaviansk, 1800-talets början.

79118. POTTSKÅP, sengustaviansk, 1800-talets början.

Dekor i intarsia av kärve, rosett samt snäcka.
Längd 39,5, bredd 33, höjd 85 cm.

Slitage, fanerskador, skador, sprickor, smärre renoveringar, skev dörr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 053