RUNT SOFFBORD, ART DECO, MED BARSKÅP.

790992. RUNT SOFFBORD, ART DECO, MED BARSKÅP.

Med hyllplan och skåp, nyckel finns
Höjd 63 cm
Dia 90 cm.

Fanerskador och märken, slitage på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm
Dia 90 cm.

Antal besök: 3 945