TRÄFIGURER, 3 st, 1900-tal.

TRÄFIGURER, 3 st, 1900-tal.
790468. TRÄFIGURER, 3 st, 1900-tal.

Drickandes gubbe signerad, höjd 16,5 cm
Stående gubbe höjd 18,5 cm
Gubbe med korg, höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stående gubbe höjd 18,5 cm
Gubbe med korg, höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 289