PLÅNBOK, skinn, Mulberry.

PLÅNBOK, skinn, Mulberry.
790390. PLÅNBOK, skinn, Mulberry.

Lock med vridlås. Invändiga fack. Längd ca 19. Höjd ca 10 cm.

Smärre bruksslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 543