SKOPUTSARLÅDA, betsad trä, 1900-tal.

790212. SKOPUTSARLÅDA, betsad trä, 1900-tal.

Längd 27 cm. Bredd 17 cm. Höjd 28 cm.

Ytslitage samt mindre sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 571