GOLVLAMPOR, ett par, "Jack", plast, Tom Dixon, 2000-tal.

789891. GOLVLAMPOR, ett par, "Jack", plast, Tom Dixon, 2000-tal.

Golvlampor i vit plast. Stapelbara samt kan användas som pall.
Höjd ca 52 cm.

Slitage, repor, smuts. Saknas el / armatur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Antal besök: 2 143