PALL och STEGSTOL, sk biblioteksstege, England 1800-tal reps 1900-tal.

78988. PALL och STEGSTOL, sk biblioteksstege, England 1800-tal reps 1900-tal.

Pall med justerbar höjd.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall med justerbar höjd.

Slitage.

Antal besök: 1 386