SYBORD, England, 1800-tal.

78986. SYBORD, England, 1800-tal.

Längd 44, bred 43, höjd 66 cm.

slitage och smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage och smärre skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 546