SVEN OLOF EHRÉN. M/S Svecia. Färgserigrafi. Signerad och daterad -97. 17/360.

78960. SVEN OLOF EHRÉN. M/S Svecia. Färgserigrafi. Signerad och daterad -97. 17/360.

36x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x54 cm.

Antal besök: 961