ALBERT T KJELLBERG (1809-1957). Landskap med kor. Olja på plåt. Signerad A Kjellberg och daterad 1857.

78909. ALBERT T KJELLBERG (1809-1957). Landskap med kor. Olja på plåt. Signerad A Kjellberg och daterad 1857.

25x34 cm

Proveniens Axel och Ellen Lundgärdt, Djursholm.

Fernissan gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x34 cm

Fernissan gulnad.

Antal besök: 2 274