TELEFON SAMT SKRIVMASKIN, 1900-talets första hälft.

789059. TELEFON SAMT SKRIVMASKIN, 1900-talets första hälft.

Skrivmaskin Remington, längd 30 cm
Telefon, höjd 28 cm.

Slitage och ytmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Telefon, höjd 28 cm.

Slitage och ytmärken.

Antal besök: 371