MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, " Svenska modellen, gustaviansk stil, 1900-tal.

78855. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, " Svenska modellen, gustaviansk stil, 1900-tal.

Matsalsbord, totallängd 206, diameter 110 cm
4 st Stolar Svenskamodellen, klädda i Gripsholmsrutigttyg.

Bruksslitage, slitage tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, slitage tyg.

Antal besök: 1 534