PARTI PORSLIN, 8 delar, bland annat Wedgwood, Josef Kuba Carlsbad.

78843. PARTI PORSLIN, 8 delar, bland annat Wedgwood, Josef Kuba Carlsbad.

2 lockskålar.
Kanna.
5 fat.
Högsta höjd 12,5 cm.

Smärre slitage, kannan med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 lockskålar.
Kanna.
5 fat.
Högsta höjd 12,5 cm.

Antal besök: 1 166